Producenci
Promocje
Mały zestaw odkwaszający P. Jentschura
Mały zestaw odkwaszający P. Jentschura
261,00 zł 235,00 zł
szt.

Kategoria ta zawiera produkty wyprodukowane na bazie aloesu: Aloe Vera Barbadensis Miller. Aloes prawdziwy to soczyste, wieloletnie zioło o wysokości do 100cm. Pochodzenie rośliny najczęściej przypisuje się dorzeczu Nilu, ale obecnie uprawia się ją na obszarach o przyjaznym klimacie na całym świecie. Miąższ bezbarwnych komórek z zawartością podobną do żelu udowodnił klinicznie korzystny wpływ na zdrowie, dlatego jest stosowany jako suplement diety i znalazł swoje miejsce w przemyśle kosmetycznym. Żel Aloe Vera zawiera aminokwasy, witaminy, minerały, enzymy, polisacharydy i wiele innych korzystnych substancji. Jednak wartości tych substancji nie są stałe i różnią się głównie w zależności od warunków uprawy. Produkty z aloesem firmy ESSENS z Brna sa wytwarzane wyłącznie z Aloe Vera Barbadensis Miller, uprawiane w jakości BIO w naturalnym i nieskażonym  środowisku w regionie Jaumave w Meksyku. rośliny są podlewane tylko wodą deszczową lub źródlaną bez nawozów, środków owadobójczych lub chwastobójczych i nie są modyfikowane genetycznie.

Metoda Tataloe to rewolucyjny sposób przetwarzania aloesu pozwalający zachować 200 substancji aktywnych i ponad 75 rodzajów składników odżywczych. łączy tradycyjne ręczne przetwarzanie z fazami, aby zapewnić doskonałą jakość żelu.

Mikronizacja to sposób w jaki leki, naturalne substancje, witaminy i minerały zwiększają ich biodostępność. Jest to stopniowa redukcja surowców do cząstek o wielkości kilku mikrometrów. Powstała substancja, ze względu na swoją większą powierzchnię, stwarza warunki wstępne dla poprawy i przyspieszenia rozpuszczania w organizmie oraz osiągnięcia wyższej wydajności suplementu diety.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl