O firmie

             

Essens ma sens -

to stosowanie czystych i naturalnych esencji!

                                    

PROJEKT ESSENS MA SENS

Powstał, no tak powstał całkiem niedawno. I co z tego? Ale idea zrodziła się dawno. Trudno było się zdecydować na sklep on-line, bo wydawało się to trudne. No i nie jest łatwe. Godziny nieprzespane, czytanie poradników, słuchanie tutoriali – głowa pełna, czas ucieka, reklama poszła a sklep nie rusza.

Człowiek jak długo żyje tak cały czas się uczy i głupi umiera i to stanowczo za szybko. Idea sklepu powstała z kilkunastoletniej pasji do życia, zdrowia, przebywania z rodziną i dziećmi, ochrony przyrody, dbania o najbliższe otoczenie i środowisko. Natura jest naprawdę niesamowita, tyle nam daje i aż przykro patrzeć jak powoli zanika, bo eksploatujemy ją na maxa! Więc dlaczego nie?

                                                          

 CO U NAS KUPISZ:

Znajdziesz tu naturalne suplementy diety i kosmetyki na bazie Aloesu i Colostrum, witaminy, minerały, zestawy detox, ekologiczne i bardzo wydajne środki czystości w biodegradowalnych opakowaniach. Produkty te nie zawierają „chemii”, suplementy są naturalne bez glutenu i laktozy, niektóre o bardzo niskim indeksie glikemicznym stąd można je polecić dla diabetyków. Znajdą tu dla siebie coś wegetarianie i weganie. Kosmetyki są stworzone na naturalnych surowcach najwyższej możliwej jakości, wolne od parabenów i zanieczyszczeń, nietoksyczne dla środowiska, optymalne dla osób o wrażliwej skórze.

 

SKĄD BIORĄ SIĘ PRODUKTY?

Wybraliśmy min. produkty czeskiej firmy ESSENS, która  oferuje znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Już sama nazwa zawiera w sobie kilka znaczeń i słów. Można w niej na przykład usłyszeć tak samo brzmiące angielskie słowo „essence”, wyrażające istotę, podstawę, esensję. A czy słyszycie słowo „sense”, czyli zmysł? Naszymi zmysłami postrzegamy wszystko wokół nas, są one naszym najbliższym pomocnikiem, który towarzyszy nam przez całe życie. Posłuchajmy ich bo essens ma sens.

Już wkrótce poszerzymy nasz sklep o nowe marki, niektóre świetnie funkcjonujące wśród klientów.

Ze wszystkich produktów znajdujących się w naszym sklepie korzystamy sami z naszą rodziną, znajomymi i przyjaciółmi, którym dziękujemy za wytrwałość i dobre rady , dzięki temu możemy te produkty śmiało polecać dalej.  Jeśli chcesz do nich dołączyć to zapraszamy – nic prostszego! Będzie nam bardzo miło.

Misją więc i zadaniem każdego z nas jest świadome podjęcie odpowiedzialności za nasze życie i podejmowane decyzje. Nauczmy się więc świadomie wykorzystywać naszą naturę i jej zasoby, dbajmy o zdrowie i urodę nasze i naszych dzieci aby cieszyć się życiem jak najdłużej.

P.S.

Kochany czytelniku, jeżeli dotarłeś aż do tego miejsca to bardzo Cię podziwiam. Bo albo jesteś maniakiem czytania i nie odpuścisz aż nie dociągniesz do końca, albo coś Cię tu zainteresowało. Mimo to cieszymy się bardzo i mamy  dla Ciebie niespodziankę. Dokonując zakupów w naszym sklepie po raz pierwszy, w informacji dla Sprzedającego wpisz kod:  „Od deski do deski” a otrzymasz od nas coś na pamiątkę.

Zapisz się na newsletera, bo cały czas będziemy dokładać nowe produkty, nie odpuścimy.

Zapraszamy na fecebooka: essens ma sens

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl